Logo Urzędu Gminy Godkowo

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Ocena 0/5

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 Wójt Gminy Godkowo składa wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom Oświaty oraz Rodzicom i Uczniom najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z osiągniętych wyników.

Dziękuję za zaangażowanie, wytrwałą pracę - zwłaszcza podczas kształcenia na odległość - w okresie ograniczenia funkcjonowania szkół. Czas ten wymagał od nas wszystkich pełnej mobilizacji i wpółpracy.

Życzę bezpiecznych, słonecznych wakacji , wspaniałego wypoczynku, a 1 września szczęśliwego powrotu do szkoły.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności