Logo Urzędu Gminy Godkowo

Życzenia Wójta z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

składam Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty

wyrazy szczerego uznania i szacunku.

Dziękuję za ogromny wysiłek, jaki wkładacie Państwo w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

Dziękuję za siłę do stawiania czoła nowym wyzwaniom, w szczególności w okresie pandemii.

Życzę Państwu

w pracy zawodowej - wytrwałości, spełnienia i społecznego uznania.

Zaś w życiu osobistym - zdrowia, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności.

Niech Państwa trudna i odpowiedzialna praca, na rzecz rozwoju młodego pokolenia,

będzie źródłem Waszej osobistej satysfakcji,

a praca przyczyni się do budowania autorytetu szkoły wśród uczniów, rodziców i środowiska lokalnego.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności