Logo Urzędu Gminy Godkowo

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - debata społeczna w miejscowości Dobry

Ocena 0/5

Komendant Miejski Policji w Elblągu zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej. Spotkanie odbędzie się w piątek, 30 grudnia 2022 roku o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej w miejscowości Dobry (w powiecie elbląskim, w gminie Godkowo).

„Debata Społeczna - porozmawiajmy o bezpieczeństwie...” adresowana jest, między innymi  do rolników. Główne tematy, które będą poruszane na spotkaniu to - jak nie paść ofiarą oszustów przy skupie zbóż, właściwa opieka nad zwierzętami, zgłoszenia poprzez Krajowa Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wśród prelegentów będą między innymi przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie. 

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności