Tydzień Bibliotek za nami
Tydzień Bibliotek 2026, obchodzony pod hasłem: ,,Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz", zainaugurowaliśmy wspaniałym spotkaniem autorskim z Bartoszem Szczygielskim – pisarzem. Moderatorem spotkania była pani Aleksandra Buła. Autor świetnie wprowadził uczestników w świat kryminalnych tajemnic oraz intryg, opowiadając o swojej twórczości i zdradzając kilka swoich pisarskich tajemnic. Dowiedzieliśmy się, że niebawem ukażą się nowe książki pana Bartosza. Czekamy z niecierpliwością! Pani Aleksandra z Biblioteki Elbląskiej, w sposób niezwykle błyskotliwy i humorystyczny prowadziła spotkanie, włączając do rozmowy zaciekawionych czytelników, którzy również zadawali pytania. Odbył się także mini konkurs, a nagrodą była najnowsza książka naszego pisarza ,,Czarne Ptaki". Na zakończenie nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć, autografów oraz osobistych rozmów.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność. Panu Bartoszowi i pani Oli dziękujemy za stworzenie niezapomnianego popołudnia, a nawet wieczoru, pełnego inspiracji, emocji, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Elżbieta Przybyłowska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!