Statuetki za „Najlepszy Czytelnik Roku 2025”
Na zakończenie Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbyło się uroczyste wręczenie statuetek i nagród w konkursie „Najlepszy Czytelnik Roku 2025”.
Nagrodzonych zostało 11 osób w poszczególnych kategoriach;
DZIECI I MŁODZIEŻ:
- Zuzanna i Adrianna Banach
- Natan i Sebastian Kabłasz
- Aleksandra Moszczyńska
KOBIETY:
- Beata Byk
- Janina Rokicka
- Elżbieta Ogrzywalska
MĘŻCZYŹNI:
- Jerzy Ciesielski
- Jerzy Kirol
- Jerzy Bębenek
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Spotkanie było również okazją do posumowania działalności biblioteki w roku 2025. Dzięki naszym wspaniałym czytelnikom Biblioteka Publiczna w Godkowie osiąga coraz wyższe statystyki czytelnictwa, co jest dla nas ogromnym powodem do dumy. Ważną informacją jest również wyraźny wzrost użytkowników, aż o 1,8 %. Biblioteki umocniły swoją pozycję nie tylko jako miejsca, z których wypożycza się i czyta książki, ale także jako przestrzenie coraz chętniej odwiedzane przez użytkowników. Dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie tworzycie miejsce pełne książek, inspiracji i dobrej energii.
Elżbieta Przybyłowska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!