Logo Urzędu Gminy Godkowo

#POWIATOWA #INAUGURACJA #SPORTOWEGO #ROKU #SZKOLNEGO

Ocena 0/5

Trzy medale zdobyli reprezentanci naszej Szkoły 13 września na Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w Pasłęku.

Najlepsze wyniki w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu osiągnęli:

- Laura Jutkiewicz (II klasa) – I miejsce

- Dominik Szymański (klasa VI) – II miejsce

- Maksymilian Mindza (klasa VIII) – II miejsce

Przewodniczący ESZS - Pan Janusz Pająk podsumował punktację generalną szkół i wręczył puchary najlepszym szkołom za rok szkolny 2022/2023:

III miejsce - Igrzyska Dzieci klasy IV-VI

III miejsce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej kl. VII -VIII 

Szkołę reprezentowali również  

Martyna Tucka, Julian Czarnecki, Józef Siwicki, Emilia Mindza, Barbara Flis, Bartosz Hościło, Patrycja Niska, Maciej Kubiak, Alan Gaj, Juliusz Drózd, Stanisław Niski, Urszula Miloch,Zozulia Sofiia, Hanna Srebnik, Michał Stocki, Szymon Srebnik. 

Nauczyciel WF - Michał Dutkiewicz.

 

Galeria zdjęć

Dzieci na podium Czwórka dzieci na podium Trójka chłopców na podium Dzieci na podium
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności