Logo Urzędu Gminy Godkowo

Oddaj głos na Elbląg

Ocena 0/5

Zarząd Zieleni Miejskiej w związku z przystąpieniem do ogólnopolskiego konkursu firmy Terra pod nazwą "Flower Power 2021" zwraca się z ogromną prośbą o oddanie głosu na miasto Elbląg. 

Aby oddać głos na nasze miasto, należy wyszukać grupę o nazwie "Inspirowani naturą" na portalu FACEBOOK, następnie w galerii zdjęć o nazwie - "Terra Flower Power 2021 - ZAGŁOSUJ" odnaleźć miasto Elbląg i polubić zdjęcie. Głosowanie trwa do 17.08.2021r.

Na Facebooku pod ww. zdjęciem oraz na stronie internetowej: https://inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021/elblag/

można obejrzeć kilka innych zdjęć pokazujących nasze letnie i jesienne nasadzenia.

Nagrody jakie można zdobyć: https://inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021/plebiscyt-2021-nagrody/

Nie bądźmy obojętni, ZAGŁOSUJMY! 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności