Logo Urzędu Gminy Godkowo

Magiczne Andrzejki w Bibliotece

Ocena 0/5

W sobotni wieczór w naszej bibliotece odbyło się spotkanie andrzejkowe. Przygaszone światła, zapalone świece, grota z czarownicą i kulą świetlną w środku, czarownica i wróżka witające gości stworzyły magiczną, tajemniczą atmosferę. Na dzieci czekało wiele, ciekawych zabaw, zajęć m. in.: andrzejkowe wróżby, lanie wosku, zabawa w łapanie szczęścia, baloniki z przyszłymi zawodami, babeczki z wróżbą, przepowiadanie przyszłości, drzewko szczęścia, i wiele innych. Dzieci z niecierpliwością czekały na swoją kolej, aby móc wziąć udział w przygotowanych zadaniach. Całe spotkanie dostarczyło wielu przeżyć, emocji i przede wszystkim wiele radości. My również świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek, tańce z czarownicą i wróżką oraz dla wytrwałych czytanie książeczki na dobranoc.

 

Cała fotorelacja do obejrzenia: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083460336235

Galeria zdjęć

Grupa dzieci wykonuje wspólny plakat Grupa dzieci bawi się przy pomocy chusty animacyjnej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności