Komunikat dot. bezpieczeństwa użytkowania budynków w czasie opadów śniegu znajduje się w linku: https://www.gunb.gov.pl/aktualnosc/komunikat-glownego-inspektora-nadzoru-budowlanego-do-wlascicieli-i-zarzadcow-obiektow-3
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!