Logo Urzędu Gminy Godkowo

JUBILEUSZ 15-LECIA KLUBU SPORTOWEGO ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJE

Ocena 0/5

Z okazji 15-lecia działalności Klubu Sportowego Elbląskie Włóczy-Kije, zapraszamy w niedzielę 26.02.2023 r. mieszkańców Gmin Powiatu Elbląskiego na Jubileuszowy Marsz Nordic Walking w Parku Leśnym Bażantarnia. Marsz uwieńczy ognisko z poczęstunkiem oraz konkursem związanym z atrakcjami turystycznymi powiatu elbląskiego. Imprezę zakończymy naszą ekologiczną inicjatywą „Daruj rzeczom drugie życie”. Gorąco zachęcamy chętnych uczestników imprezy do weryfikacji posiadanych, a może zbędnych już użytkowych rzeczy na które z pewnością  znajdą się nowi właściciele.

Program imprezy niedziela 26.02.2023 r.:

9:00 - spotkanie na dolnym parkingu Bażantarni przy wiacie. Przywitanie uczestników, rozgrzewka.

09:15 - Jubileuszowy Marsz Nordic Walking (konieczność posiadania własnych kijków NW)

10:45 – pieczenie kiełbasek, ognisko, poczęstunek.

11:45 - konkurs wiedzy ze znajomości atrakcji turystycznych powiatu elbląskiego.

12:15 – ekologiczna akcja pod nazwą: „Daruj rzeczom drugie życie”.

13:00 – zakończenie obchodów Jubileuszu 15-lecia K.S. Elbląskie Włóczy-Kije.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności