Logo Urzędu Gminy Godkowo

Forum Sołtysów na Warmii i Mazurach

Ocena 0/5

Po raz kolejny Sołtysi z Gminy Godkowo wspólnie z Wójtem Gminy Andrzejem Bondarukiem i Przewodniczącym Rady Gminy Godkowo Tomaszem Borkowskim, wzięli udział w Samorządowym Forum Sołtysów na Warmii i Mazurach, organizowanym przez Marszałka Województwa. Jest to forma okazania wdzięczności i szacunku Sołtysom za ich pracę oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na ich rolę w polskiej wsi. Tegoroczne uroczystości odbyły się 19 maja w ostródzkim amfiteatrze. Blisko 100 Sołtysów otrzymało wyróżnienie z rąk Marszałka za zaangażowanie i wkład w życie lokalnej społeczności. Z terenu Gminy Godkowo wyróżniona została Pani Genowefa Kirol Sołtys Sołectwa Skowrony.  Podsumowaniem wydarzenia był koncert Sławomira. 

Galeria zdjęć

Grupa wyróżnionych sołtysów na scenie Grupa osób siedząca na krzesłach amfiteatru Koncert zespołu muzycznego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności