Logo Urzędu Gminy Godkowo

Dyplom dla Szkoły Podstawowej w Godkowie

Ocena 0/5

Miło nam poinformować, że  Szkoła  Podstawowa w Godkowie otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w akcji  „Szkoła Pamięta”- 2021,  zorganizowanej przez ME i N .
Celem akcji jest pielęgnowanie pamięci o naszych przodkach i pogłębianie wiedzy o polskiej historii.
Szkolnym koordynatorem akcji była Pani Alina Basaj.

Pliki do pobrania:

Dyplom
Format: jpg, 1.16 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności