Logo Urzędu Gminy Godkowo

Czytelnicy roku 2022

Ocena 0/5

Wczoraj, podczas ostatniego dnia ,,TYGODNIA Z BIBLIOTEKĄ'', zostały wręczone nagrody i dyplomy dla ,,CZYTELNIKÓW ROKU 2022''.

Wyłonionych zostało trzech laureatów z największą ilością przeczytanych książek, w formie tradycyjnej i są to wspaniałe panie:

- Elżbieta Poćwiardowska

- Janina Rokicka

- Magda Miloch

W uroczystości wzięli udział Izabela Charmuszko-sekretarz gminy Godkowo, oraz goście. Spotkanie było wyrazem uznania dla najaktywniejszych czytelników Biblioteka Publiczna w Godkowie.

Nasza noblistka i patronka roku 2023 Wisława Szymborska powiedziała ,,Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła''.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Godkowie

mgr Elżbieta Przybyłowska

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności