Logo Urzędu Gminy Godkowo

Wyniki konkursu ,,Tradycje Wielkanocne"

Ocena 0/5

Kolejna edycja konkursu Wielkanocnego w Bibliotece Publicznej w Godkowie została rozstrzygnięta. Udział wzięło ok 200 osób, łącznie z pracami grupowymi. Komisja miała bardzo trudne zadanie, było burzliwie, ale zasady są nieubłagane. Po długiej naradzie i kompromisie zostały przydzielone miejsca i wyróżnienia. Wspólnie z przewodniczącą komisji- panią Izabelą Charmuszko, członkiniami- panią Anną Człapińską i panią Anną Korzeniowską stwierdzamy, że wszystkie prace są wyjątkowe, zadziwiają pomysłowością, kolorystyką, różnorodnością wykorzystanych materiałów. Każda praca była ciekawa i widać w nich było duże zaangażowanie. W tamtym roku było ciężko ocenić, a w tym jeszcze trudniej, dlatego każdy uczestnik otrzyma upominek za udział.

WYNIKI:

OZDOBA:

I. Aniela Jurysta

II. Julia Paszek

III. Lena Bereżańska

Wyróżnienia: Joachim Kirol, Amelia Horbal, Sofija Zozulia, Filip Wieczorek, Laura Kraszewska

PALMA:

I. Barbara Flis

II. Anna Dyl

III. Lena Jędrzejczyk

Wyróżnienie: Zuzanna Rynkiewicz

PISANKA:

I. Antonina Przybyłowska

II. Magdalena Bogdańska

III. Nikola Pawłowska

Wyróżnienia: Alicja Laszuk, Julia Czatrowska

GRUPY:

I. Przedszkolaki ze Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie

II. Dzieci ze świetlicy z Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Bielicy

III. Grupa przedszkolna ,,Sówki"

Wyróżnienia: grupa przedszkolna ,,Rybki", grupa przedszkolna ,,Żabki"

DOROŚLI:

I. Ewelina Tucka, Elżbieta Błachnio

II. Bożena Jutkiewicz

III. Małgorzata Kirol

Wyróżnienia: Angelika Kabłasz, Sabina Sosnowska

Wszystkim uczestnikom konkursu i osobom zaangażowanym serdecznie dziękuję i życzę sukcesów w kolejnych edycjach.

Elżbieta Przybyłowska

Link do zdjęć: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090178056686

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności